Recent Posts

5 Ocak 2010 Salı

Sessizliği Bozalım


BFFK Ailesinin Değerli Üyeleri,

İlk haftadan itibaren haftanın birincilerinin seçmiş olduğu şarkılar sildi kulağımızın pasını. Çok keyifli bir devreyi geride bıraktık. Darısı ikinci devreye. İlk yarıyı geride bıraktık bırakmasına ama şu günlerde de sitemizi şarkısız bıraktık. Tamam tatildeyiz haftanın birincisi de yok ortalarda ama devrenin ilk üçü ne olacak? Madem çıkmışlar kürsüye, olmalı o zaman bir ayrıcalıkları diye düşündük ve Fantezi Futbolun bir anlamda nadasa bırakıldığı şu günlerde sessiz sedasız kalan sitemize seçecekleri parçalarla hareket katmalarına karar verdik. Engin Gürses Abimizin keşfiyle öğrendiğimiz yepyeni upload sitemiz ve playlistimizle çok daha kaliteli hizmet alma imkanımız olacak.

Toparlayacak olursak;

1) Playlistimiz eski yerinde, sol alt köşede olacak ve haftanın birincilerinin seçeceği şarkılar isteğe bağlı olarak, siz play tuşuna bastığınız takdirde çalacak, eskiden olduğu gibi site açılır açılmaz otomatik olarak başlamayacak.

2) İlk yarı sonunda kürsüye çıkma başarısını gösteren Erdem Ergenç, Barış Akdemir ve Serdar Odabaş'ın belirleyeceği şarkılar birer haftalık periyodlarla bu hafta Erdem Ergenç'ten başlamak üzere sitemizde yer alacak.

Şarkıların hiç susmaması ümidiyle ...

NOT: Şarkı tercihlerinizi yorum bölümüne yazabilir veya bana mail olarak atabilirsiniz.