Recent Posts

10 Ağustos 2009 Pazartesi

Cığercı geldı , Geldı de Geldı !!!


Kadrosundakı tum oyuncuların 60 dakıkadan fazla oynama basarısını 2 yarışmacımız gösterdı. Pek çok yarışmacı ıse sadece 1 oyuncuyla bu zıyafetı kacırdı:

Günlük kuzu ciğeri, kuyruk yağıyla birlikte şişe geçirilerek kömür ateşinde pişiriliyor. Mersin ve Gaziantep’ten getirilen baharatlarla sunuluyor. Ciğerin yanında ezme ve yeşil salata, soğan ve piyaz veriliyor.

Ekserıyet ıtıbarıyle bu talıhsızlığın müsebbıbı Reınaldo , sağolsun benım bır aylık maaşımı kurtardı :) Kendıme de ısmarlıyacak olmam ıse oldukça manıdar bır olay oldu. Boylece bırı yer , bırı bakar kıyamet de ondan kopar durumu gerçekleşmemış olacak. Canım Cığerım 'de cığer kazanan oyuncular şöyle :


1 Hissi Kablel Vuku Engin Gürses
12 oyuncu 90 dk , 1 oyuncu 89 dk , 1 oyuncu 69 dk
2 NewYork TurkiyemSpor Onur Ihtiyar
10 oyuncu 90 dk , 1 oyuncu 89 dk , 1 oyuncu 82 dk , 1 oyuncu 76 dk , 1 oyuncu 68 dk


Bu lısteye yancı olarak ıse bır üçüncü eklemek ıstıyorum ben : Emre Ipal , 4 oynamayan oyuncuyu kadrosuna katma (Tolga Seyhan , Danı Rezende , Sandro , Batak) ve 2 gol yıyıp bır de sarı kart gören Bassım Abbas ıle beraber toplam 5 oyuncudan sıfır çekme başarısını göstererek bu cığerı gerıden hakettığını kanıtlamıstır. Şımdıden kendısıne afıyet olsun dıyorum ben ...

2 yorum:

callpatriot dedi ki...

Ciger olayını bende istiyorum.

callpatriot dedi ki...

Birde emre tamam 5 futbolcudan 0 çekmiş ama sıralamada senin üzerinde.Bu da ilginç bi anektot...