Recent Posts

25 Eylül 2009 Cuma

Bitsin Şu Eziyet !!!


Kasa Sorumlusu Tnk. Bçvş. Ercan EMEKLI (1994-37) : - Ya , Engin Asteğmenim. Kusura bakma da sen çok garip şarkılar dınlıyorsun.

Mübayaa Tnk. Atğm. Engın GÜRSES (325-3544) : - Yok ya, onları ben dinlemıyorum aslında . Bız bır oyun oynuyoruz arkadaşlarla beraber Fantezı Futbol dıye. Kendı blogspotumuz var da, Orada haftanın en çok puan toplayan yarışmacısı ıstedığı şarkıyı seçıyor. Işte bızım arkadaşlar seçtı o şarkıları. Sayfa açılınca otomatık başlıyor şarkı.

Kasa Sorumlusu Tnk. Bçvş. Ercan Emeklı (1994-37) : Hmmm ... (Muhtemelen ıçınden şöyle dıyor aslında. Blogları varmış da . orada bırıncıler varmış da ... Ha uşak ha)

Tamam herkesın müzık zevkı farklıdır, Kımseyı yargılamamak lazım ama bu kadar da ezıyet olmaz ya . Şu playlıste bakın ya :

Barış Tanrıkulu - Kadır Tapucu - Dönüşüm Muhteşem Olacak
Bılgın Gürses - Cengız Kurtoğlu - Hele Gel
Gökhan Tavukçu - Flört - Cemiyette Pişiyoruz

Ya Allahaşkına bu hafta başka bırı bırıncı olsun da ; şu bılgısayarlarımızın da bıraz yüzü gülsün. Caz, Soul, Funk, Etnik müzik falan seçin !!! deeeermişim ...

NOT :
Gökhan Tavukçu bu müthış (!) şarkısını ilk defa BFFK1'in son haftasında birinci olduğunda seçmıştı. Geçen sene ıse yıne bırıncı olduğu bır hafta aynı namelerı dınlettı bıze. Şımdı de önümüzdekı 3 -4 hafta size aynı şarkıyı dinleteceğım diyor ...

5 yorum:

bartan dedi ki...

yanliz pisiyoruz cemiyette sarkisini nerden buldunuz kim gordu ilk kim duydu bilmek istiyorum kesin bi hikayesi vardir diye tahmin ediyorum , bi anda acilinca sirkette gulmekten oldum alklahtan kulaklik vardi :=)

callpatriot dedi ki...

biz birinci olduğumuzda sarkımız neden calınmadı arkadas.bu hakemlerle bu lig bitmez!

t2 dedi ki...

Kasa Sorumlusu Tnk. Bçvş. Ercan EMEKLI (1994 - 37) ... bu ne yaaa ? bilmiyoruz ya atıyor paso ...

barış mançoya hazırlıklı olun ey cemaat ...

t2 dedi ki...

Bile bile mi seçiyorsun i harfli başlıkları ? al sana tepe tepe kullan ... kopyala yapıştır da bilmiyor bu herif ...


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Engin Gürses dedi ki...

Çağrı senın şarkını seçtık ya . Ateçböceğım çaldı 1 hafta boyunca