Recent Posts

1 Mart 2010 Pazartesi

Ertesi Günün Manşetleri #2

Görsel : Birol Sezgin

Kara Kartallar zorlu Kayseri deplasmanından, iki defans oyuncusunun attığı gollerle çıkmayı başardı. Goller 34.dakikada İbrahim Toraman ve 65.dakikada Sivoktan geldi.

Cuma akşamı tam yatmaya hazırlanıyorum. Bilgin üstümdeki ranzada, bana ertesi günün gazete başlığını söylüyor. Balık burcu olduğundan böyle hayallere dalmasına ben zaten çok aşinayım... Maçı kafasında oynatıyor ve bu hafta kadrosuna aldığı Beşiktaş'ın geri dörtlüsüne bir rol biçiyor.

"Abi, ilk golü İbrahim Üzülmez'in soldan ortasında ileri çıkmış İbrahim Toraman kafayla atıyor. İkinci golü ise son haftaların formda ismi Sivok yine kafayla buluyor." Beni de zehirlemeyi başarıyor. "Olm, o zaman ben de alayım bari madem Sivok gol atacak diyorsun."

Yani Bilgin'in kazanacağı muhtemel puanlar şu şekilde olacak :

İbrahim Toraman : 13 puan
Sivok : 13 puan
İbrahim Üzülmez : 9 puan (Sarı görmüş, o da nazar boncuğu olsun)
Ferrari : 7 puan


Defanstan toplamda 42 puan. Allah bereket versin. Beşiktaş defansıyla güldü, Bilgin de defansıyla güldü.

Maçı izlerken de çok rahattı Bilgin. 80.dakikaya yaklaşırken Gökhan Tavukçu'ya "Chickener Abi bak sana dedim bir tane bile pozisyon vermiyoruz, çok rahat oynuyor bizim defans ama ben tatmin olmadım. Gol bekliyorum 4 tane defansım var biri bir şey yapsın be" diyordu.

Gökhan ise "Daha ne istiyorsun olm 28 puan, bak sen azla yetinmedin şimdi ondan da olacaksın. Bu oyunda kim ki böyle büyük konuşur karşılığını alır hemen" cevabını verdi.

"Nasıl yiyeceğiz ki ? Abdullah'ın 80 metreden vurduğu hariç daha kalemize şutları yok. Gol yemiyeceğimiz zaten %100 de defansımın gol atması lazım. "

Gökhan iyi izle o zaman dedi. Mahmut o zaman 81'de bir tane, 89'da bir tane maç 2-2 biter dedi. İkisi birden konuşa konuşa yedirdiler golü. Golün gelişini Bilgin'den dinleyelim :

"Yaaaa, bu kadar olabilir ya. Adamlar ilk defa geliyor gol oluyor. Hep beni buluyor böyle şeyler. İnadına büyük konuşuyorum . Artık o kadar olaydan sonra bu sefer de aynısı olmaz diye. Yine aynısı oluyor. Ferrari ilk defa hata yapıyor. İlk kalemize şut gol oluyor. 5 dakika bir şey kalmış, 20 puan birden gidiyor..."

Ertesi Günün Manşetleri #1

0 yorum: